Dla architektów

Ofertę specjalną kierujemy do wszystkich Państwa, którzy zajmują się zawodowo projektowaniem. Oddajemy do Państwa dyspozycji katalog, dzięki któremu otrzymacie Państwo przydatne narzędzie do obrazowania swoim Klientom własnych wizji i pomysłów na zagospodarowanie ich ogrodów i wnętrz.
Wiemy, że praca projektanta jest nie lada wyzwaniem. Nawiązując z nami współpracę otrzymujecie Państwo gwarancje i wsparcie w doborze poszczególnych produktów i materiałów oraz fachowe doradztwo w każdym zakresie związanym z wyrobami architektury ogrodowej, zagospodarowania terenu i wnętrz
W ofercie naszej znajdą Panstwo:
• donice wykonane z kompozytu poliestrowo szklanego (tz. włókno szklane) w szerokiej palecie kolorów i kształtów, donice do wnętrz i na zewnątrz. Uzupełnieniem są wkładki uprawne.
• donice z polietylenu w różnych kształtach w szerokiej palecie kolorów; donice do wnętrz i na zewnątrz, donice podświetlane (Light, LED, RGB)
• rośliny sztuczne
• elementy dekoracyjne
• obsadzenie donic wybraną roślinnością i kwiatami
• korzyści finansowe, dogodne warunki współpracy i szybką realizację zobowiązań.
W celu poznania warunków współpracy prosimy o wypełnienie załączonego formularza. W odpowiedzi otrzymają Państwo szczegóły współpracy. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. 691991703 lub drogą mailową: biuro@strefadonic.pl

                                       Razem możemy więcej !

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

KARTY TECHNICZNE PRODUKTÓW W WERSJI PDF I DWG

Lista zawiera karty techniczne wybranych modeli “Strefy Donic” podzielonych na kolekcję.Możesz wybrać interesujące Cię pliki i pobrać na swój komputer.

KOLEKCJA PLANET

KOLEKCJA LIGHT